Ostudný policejní zásah v mešitách 25.4. kvůli knize Tauhíd

základy tauhídu - Bilál PhilipsMůžeme potvrdit, že kvůli této knize zasahovala (tak nepřiměřeným způsobem viz video https://www.youtube.com) policie v pražské mešitě a modlitebnách.

Posuďte sami (viz odkazy níže), že tato kniha je pouze záminkou, a neobsahuje nic rasistického, nebo xenofobního. Přichází snad doba policejní perzekuce, záminek k demonstracím síly a omezování náboženského vyznání? Můžeme si být jisti, že naší komunitu toto jedině upevní. Odpovědné osoby budou řešit tento zásah a obvinění všemi dostupnými právními prostředky. Také musíme uvést na pravou míru lživou mediální informaci, že Dr. Bilal Philips nemůže cestovat do Německa a že tam nevychází tato jeho kniha. Tato informace je nepravdivá.

Vyjádření iniciativy „Islámská výzva – Cesta k víře pro Česko“:

Vyzýváme všechny bratry a sestry, aby bojovali:  šiřte pravdivé informace o tauhídu – islámském monoteismu. O tom, že ráj pro věřící je pravda, a že peklo pro hříšníky je pravda. To není rasismus, to je otázka soudného dne na konci světa. A dělejte to způsobem nejvhodnějším a jazykem nejhezčím, jak nás učil posel Boží Mohamed, ať mu Bůh žehná a dá mír

Bude v ČR zakázaná náboženská literatura? (která je jinde ve světě běžná)
Budou v ČR běžné demonstrace policejní síly? (zbytečné zásahy ozbrojenců bez důvodu)
Budou státní orgány podporovat lživou propagandu? (nalezené zbraně v mešitě, zákaz vstupu B. Philipse do Německa…)
Nepřipadá vám to trošku jako hrozící totalitní systém? Teď už víme, proč se o Česku mluví pořád jako o východu Evropy… Tohle jistě nepřinese porozumění mezi muslimy a nemuslimy a už vůbec ne důvěru muslimů ve státní instituce. Na druhou stranu, to sjednocuje a posiluje komunitu.  A díky Bohu za všechno.

-> je naším cílem informace o této události rozšířit i na mezinárodní scéně, s ambasádami, mezinárodními institucemi i jednotlivci
-> je naším cílem pomoci očistit jméno této knihy i zúčastněných osob
-> je naším cílem najít mezinárodní podporu (zejména ze strany muslimů)
-> je naším cílem spolupracovat s občanskými aktivisty a politiky, kteří nám vyjadřují podporu a kritizují jednání policie
-> je naším cílem i nadále pokračovat v islámské osvětě a spolupracovat s těmi institucemi, vzdělávacími zařízeními, spolky, nadacemi a státními orgány, které nemají nic společného s touto policejní razií, nebo ji případně odsuzují.

shromazdisteZde naleznete všechny související infomrace
– oficiální vyjádření muslimů
– knihu Tauhíd v různých jazycích (i česky)
– informace o souvisejících akcích a protestech
– odkazy ma mediální pokrytí celé kauzy

 

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Islamofobie, Muslimská komunita v ČR, Společenost - islamizace, Události - pozvánky - publikace - doporučení se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.