Přednáška o Ramadánu 21.6.2014

islam ramadanAktualizace – audiozáznam zde na sunna.cz

Od začátku Ramadánu budou pražské sobotní přednášky, dá-li Bůh, probíhat už v nové mešitě v Praze u Václavského náměstí (tedy už ne v mešitě na Černém mostě – u Rajské zahrady, ulice Blatská). Stejně jako se tam bude konat páteční kázání.

Ten, komu nebylo na konci Ramadánu odpuštěno za jeho hříchy, ten prodělal a hodně ztratil. V Ramadánu je totiž s dobrým úmyslem mnoho šancí, jak se zlepšit, jak se vrátit na správnou cestu, jak učinit pokání a jak se vzdělat a jak pomáhat ostatním.

Proto je nejlepší se na Ramadán připravit již co nejdříve, v předchozím měsíci. Očistit své úmysly, připomenout si své cíle, stanovit si svůj denní program a vkročit do Ramadánu již od prvního dne správně.

Proto doporučujeme všem muslimskýcm bratrům a sestrám v Praze a okolí tuto pozvánku: Muslimská obec v Praze a Islámská nadace v Praze zvou na pokračování série lekcí: Půst v měsíci ramadánu. Lekce se bude konat v sobotu 21. 6. 2014  od 14:30 v mešitě v Blatské ul., Praha 9 – Kyje. Přednášející Šejch Samer Shehadeh.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Muslimská komunita v ČR, Události - pozvánky - publikace - doporučení se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.