Doporučujeme: Časopis Nový orient

novy orient casopisČtvrtletník Nový Orient je odborný recenzovaný časopis Orientálního ústavu Akademie věd ČR. Časopis nabízí svým čtenářům korektní vhled do problematiky dějin, náboženství, materiální kultury, současné politiky i jazyků a literatur asijských a afrických zemí. Jeho odborné články mohou zájemcům poskytnout hlubší informační kontext k aktuálním událostem a civilizačním jevům spjatým s afroasijským světem.

Elektronická verze je se slevou 50%  (84 stran časopisu jen za 34 Kč, nebo na rok za 120 Kč). Online verze a také informace k předchozím vydáním najdete na PUBLERO.

Tištěná verze (plná cena): Nejjednoduší způsob úhrady předplatného je zaslání 240 Kč na účet: 107-5110390217/0100, variabilní symbol: 6. Do údajů pro příjemce napište své jméno a že jde o předplatné Nového Orientu na zvolený rok. Oznámení o provedené platbě pošlete i na e-mailovou adresu redakce (novor@orient.cas.cz). I pro další informace pište na e-mail redakce.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Události - pozvánky - publikace - doporučení se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.