Vzpomínka na Holokaust jako varování pro všechny budoucí generace

označení muslimů

Příznivce hnutí Tomio Okamury a webu „Islám v ČR nechceme“

Připomínáme si 70 let od osvobození koncentračního tábora v Osvětimi. Kdo toto místo navštívil, může jen potvrdit, jak hrůzostrašné vzpomínky se na tomto místě zachovávají. Je to naše evropská bolestivá historická zkušenost. Ti lidé, kteří měli holokaust na svědomí (buď svou přímou účastí, nebo tichou tolerancí a neaktivitě a většina poté rezignaci před nacizmem, anisemitismem a xenofobií), ti lidé, kteří dopustili holokaust nebyli žádní cizí barbaři, příslušníci odlišné kultury, naopak, byli to, bohužel, naši evropští předci, naši pradědové.

tomio okumara bojkot

Nenakupujte u Židů – tak začal holokaust. Nenakupujte u muslimů – to slýcháme dnes v ČR

Co bychom rádi připomněli našim čtenářům: Nedopusťme, ať se v historii lidstva něco takového znovu zopakuje. Je to varování stále živé, vždyť slyšíme dnes a denně výroky o „světovém spiknutí“, „barbarských muslimech“, „cizím živlu v naší kultuře“, „deportacích“ apod.

Nedopusťme, aby se jedna skupina lidí, stala terčem nenávisti, či snad křivdy a genocidy, jen proto, že věří v Boha, jen proto, že nejí vepřové, jen proto, že nosí dlouhé plnovousy, případně šátky. Ať nás Bůh ochrání před tímto zlem. Bože, dej nám dobro na tomto světě, dej nám dobro na onom světě a ochraňuj nás. Ámín.

Mohlo by vás také zaujmout: Česká a evropská tolerance k netoleranci (antiislamismu, islamofobii) nevede k ničemu dobrému

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Islamofobie, Muslimská komunita v ČR, Společenost - islamizace se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.