Poděkování iHH: Návrat dvou unesených Češek (Antonie Chrástecká a Hana Humpálová)

IHH humanitrani neziskovka pomocTímto chceme veřejně poděkovat neziskové organizaci tureckých muslimů za jejich pomoc při návratu Antonie Chrástecké a Hany Humpálové domů ze zajetí.

Tato neziskovka má celosvětovou působnost a dokáže účinně pomáhat od Afriky po Ujgurské oblasti v Číně. Mnoho lidí v ČR dosud tuto organizaci neznalo. My jejich aktivity dlouhodovbě sledujeme a podporujeme, poslední roky zejména pro zprostředkování finanční a materiální pomoci našim bratrům a sestrám v Sýrii, kteří trpí v bojích proti syrskému diktátorovi Bašáru Asadovi a na druhou stranu je ohrožuje zločinecká struktura DAIŠ (takzvaný IS – islámský stát). Chcete-li této organizaci pomoci na dobročinné účely, můžete tak očinit online pomocí platební karty stačí si přepočítat Turecké liry, stačí zadat základní údaje platební karty, další nejsou pro platbu nutné vyplňovat ( 1 TL lira je kolem 9,7 Kč):
https://online.ihh.org.tr/?language=tr

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Muslimská komunita v ČR, Události - pozvánky - publikace - doporučení, Zahraniční se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.