Teroristický útok u svaté Prorokovy mešity v Medíně 4.7.2016 (29.Ramadán 1436)

medina teror atackVčerejší poslední ramadánovská noc se stala svědkem hrůzného aktu útoku proti islámu a všem muslimům.

Ve svatém měsíci Ramadánu, den před jedním ze dvou velkých islámských svátků, ve svatém místě islámu, u mešity Proroka Mohameda (s) v Medíně, která je symbolem založení světové muslimské obce, mešity, která dokonce obklopuje Prorokův hrob, v době, kdy miliony muslimů z celého světa právě teď hojně navštěvují hojně toto místo, připomenout si Boha, Jeho Proroka a jednotu lidí před Bohem bez rozdílu …se zločinci dopustili sebevražedného atentátu. Zločinci, kterým není nic svaté, vrazi pohrdající lidskými životy a Božími přikázáními.

Takový útok popírá základní islámské hodnoty, takový útok je útokem na samotnou islámskou ummu.  Celý islámský svět je šokován a odsuzuje útok na svatém místě islámu. Toto je teror – válkou proti Bohu. Ale Bůh je převeliký a nikdo proti Němu a víře v Něj nic nezmůže, jejich počínání je marné a jejich odměnou je peklo.

A Bůh nás rozsoudí a on je nejlepším Soudcem a On ví nejlépe.

Jeden den před útokem byla mešita v době nočních modliteb natáčena dronem:

 

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality (islámské weby), Nezařazené, Zahraniční se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.